Banner
O nas
Oferta
Galeria
Kontakt
Kontakt
Kontakt

O nas

W 1998r. zamontowaliśmy pierwszą szybę samochodową. Od tamtej pory na rynku samochodowym wiele się zmieniło, ale firma Auto-Szyby nieustannie zdobywa kolejnych zadowolonych klientów.

Swoim klientom oferujemy usługi na najwyższym poziomie, ponieważ rozumiemy potrzebę bezpieczeństwa i komfortu każdego użytkownika samochodu. Odznaczamy się wysoką precyzją i dbałością wykonania. Nasze atuty to profesjonalny zespół pracowników ,doskonałe techniczne wyposażenie i fachowa wiedza, dzięki temu świadczymy usługi na wysokim poziomie. Naszymi stałymi klientami są salony i serwisy samochodowe, liczne warsztaty samochodowe, firmy transportowe, Policja, karetki pogotowia, Straż Pożarna oraz wiele innych.

Posiadamy szyby do większości samochodów, warto podkreślić, że są to szyby najwyższej jakości takich firm jak Pilkington, Sekurit czy Splintex, jak również zamienniki firmy Benson czy Glaspo na które klient nie musi czekać, ponieważ znajdują się one w naszej stałej ofercie magazynowej. W przypadku braku szyby danego modelu jesteśmy w stanie ją sprowadzić i zamontować w bardzo krótkim czasie. Warto także zaznaczyć, iż oferujemy dojazd do klienta.

Polecamy:

  • szyby do wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i autobusów
  • szyby do maszyn budowlanych
  • naprawa pęknięć technologią amerykańskiej firmy GLASS MEDIC
  • szyby zastępcze ze szkła hartowanego, klejonego i z plexi
  • foliowanie szyb okiennych oraz samochodowych

Współpracujemy z czołowymi towarzystwami ubezpieczeniowymi w Polsce w zakresie likwidacji szkody dotyczącej polisy auto szyba. Obsługujemy od początku do końca cały proces likwidacji szkody wymiany lub naprawy szyby samochodowej bez angażowania Twoich środków finansowych. Sprawdź czy na poniższej liście znajduje się Twój ubezpieczyciel. Jeżeli tak zadzwoń do centrum zgłoszeniowego swojego ubezpieczyciela lub zgłoś szkodę na jego stronie internetowej.

POPROŚ O PRZEKIEROWANIE NA AUTOVER LUB ZADZWOŃ BEZPOŚREDNIO:
LUB skorzystaj z oferty autoszyby.pl, tel. +48 781 000 300 w ramach bezgotówkowej likwidacji szkód związanej z szybami samochodowymi.
© Copyright 2013     Designed by: Khazan Media Group